Весна-С logo

Лікування проблемно шкіри:

догляд, щоб шкіра перестала бути «проблемною»

Прочитайте це

«Ну чому мені дісталася проблемна шкіра?!» – ловили себе на такій думці? Складнощі з доглядом, проблеми, пов'язані з підвищеною жирністю, висипання – ці прояви однозначно викликають не найприємніші емоції. Адже так хочеться, щоб шкіра була гладкою, матовою, красивого рівного відтінку!

Термін «проблемна» найчастіше застосовується до жирної шкіри, для якої характерні такі особливості, як сальний блиск, розширені помітні пори, жовтувато-оливковий відтінок. Серйозними проблемами, з якими доводиться стикатися в даному випадку, є себорея і вугрі.

Також проблемною нерідко називають суху чутливу шкіру, яка схильна реагувати на вітер, мороз, механічні подразнення. Характерне відчуття стягнутості після контакту з водою, а також несприйняття багатьох лікуючих препаратів.

Ми будемо говорити саме про лікування проблемної шкіри першого типу.

Наталя Соломійчук

Наталя Соломійчук

косметолог-дерматолог

Лікування проблемної шкіри

У Центрі здорової шкіри «Весна-С» ми допоможемо вам взяти під контроль стан своєї шкіри. Ми більше 20 років застосовуємо авторську методику лікування та професійного догляду за проблемною шкірою, яка дозволяє домогтися кардинальних змін – позбутися прищів, звузити пори, відрегулювати процеси саловиділення – і зберегти досягнуті результати. Це відбувається м'яко, безпечно і комфортно – без агресивного впливу на шкіру, без ризику побічних ефектів.

Ціни на лікування проблемної шкіри

Звертайтеся в Центр здорової шкіри «Весна-С». Почніть нове життя, в якому не буде проблемної шкіри!

299 грн Безкоштовно

Первинна консультація

299 грн

Вторинна консультація

1200 грн

Лікування проблемної шкіри (1 процедура)

 • 300 пацієнтів

  300 пацієнтів

  Щорічно близько 300 пацієнтів з вугровою хворобою, проблемною шкірою домагаються відмінних результатів завдяки авторській методиці Центру здорової шкіри «Весна-С». Ви теж можете залишити в минулому необхідність маскувати недоліки і якісно змінити стан шкіри. Починаючи від першої безкоштовної консультації, закінчуючи роботою з закріплення результатів – весь шлях до красивої шкіри з вами будуть фахівці Центру «Весна-С», щоб запропонувати ефективні рішення для вашого випадку.

  За 20 років напрацьовано колосальний досвід успішного лікування акне і проблемної шкіри, тому ми впевнені в результаті!

 • Безкоштовна консультація

  Безкоштовна консультація

  Ви вирішили, що пора почати шлях до матової гладкої здорової шкіри без прищів? Перший простий крок – безкоштовна консультація. Ви зможете задати питання дерматологу-косметологу, дізнатися більше про нашу авторську методику, познайомитися з результатами інших пацієнтів (частково відгуки та фото можна подивитися тут).

  На консультації фахівець оцінює стан і визначає проблеми, з якими потрібно працювати, отримує всю необхідну інформацію про пацієнта, щоб запропонувати ефективне рішення.

Лікування проблемної шкіри обличчя в Центрі «Весна-С» відповідає трьом ключовим принципам нашої роботи.

Ми вибираємо тільки безпечний вплив без побічних ефектів. Наші пацієнти не йдуть на ризик, і не отримують в процесі лікування нових проблеми.

Лікування проблемної шкіри обличчя в Центрі «Весна-С» відповідає трьом ключовим принципам нашої роботи.

Ефективність методики доведена 20-літнім застосуванням і успіхами величезної кількості пацієнтів. Так, щорічно в нашому Центрі близько 300 людей позбавляються від вугрів, беруть під контроль стан своєї шкіри, повертають їй привабливий вигляд і здорової.

Лікування проблемної шкіри обличчя в Центрі «Весна-С» відповідає трьом ключовим принципам нашої роботи.

До лікування проблемної шкіри фахівці Центру «Весна-С» підходять строго індивідуально і пропонують комплексне рішення – програму косметичних процедур, підбирають косметичні і лікувальні препарати, дають рекомендації з грамотної гігієни та догляду за шкірою. Кожен компонент в програмі обгрунтований і виконує свою функцію. Спеціаліст вибирає тільки те, що буде працювати для конкретного пацієнта.

Лікування проблемної шкіри київ

Як конкретно ми досягаємо результату?
Що робимо, щоб повернути шкірі здорової і привабливість?

Процедури, спрямовані на усунення запального процесу. На даному етапі може виконуватися спеціальна чистка з застосуванням лікарських трав строго за показаннями. Прекрасний протизапальний ефект дає застосування сірчаної суспензії а також лецитинової маски з індивідуально підібраними компонентами.

Нормалізація процесу саловиділення (утворення себума). Це важливий етап, без якого неможливо домогтися стійкого ефекту в лікуванні проблемної шкіри, прищів, вугрів. Використовуються маски з сіркою, водоростями, каолін, сірчана суспензія.

Пілінги для обличчя активно застосовуються для проблемної шкіри. У Центрі «Весна-С» виконуються різні види пілінгів за авторською методикою – м'яке пошарове відлущування без травматизації шкіри супроводжується подальшим лікуванням кожного глибокого шару з застосуванням лецитинової і трав'яних масок, сірчаної суспензії і ін. В результаті ми домагаємося поліпшення текстури шкіри, зменшення часу, усунення комедонів.

Розсмоктувальні процедури, розсмоктувальні процедури, спрямовані на боротьбу з набряками, гнійними запаленнями, перешкоджають утворенню рубців постакне. Використовується терапія з мезороллером, трав'яні і лецитинові маски.

Відновлення тургору шкіри за рахунок косметичних процедур, що поліпшують мікроциркуляцію і живлення тканин. Значно перетворюється зовнішній вигляд шкіри, вдається досягти також ефекту ліфтингу. На даному етапі виконуються аромапілінг, процедури для зволоження і насичення шкіри киснем.

Професійний догляд за проблемною шкірою в Центрі «Весна-С» включає в себе програму процедур, підбір професійних косметичних продуктів і лікувальних препаратів, індивідуально складених сумішей. Також фахівець обов'язково допомагає посилити і закріпити результат за допомогою домашнього догляду.

Коли я побачу результат?

Зміни в шкірі почнуть відбуватися одразу ж після першої процедури, однак на зовнішній ефект буде потрібно більше часу. Вже після 2-3 сеансів професійного догляду в Центрі «Весна-С» ви побачите поліпшення – шкіра все більше буде радувати вас своїм зовнішнім виглядом.

Важливо розуміти, що лікування проблемної шкіри, прищів і вугрів- ЦЕ НЕ МАРАФОН, а систематичний, поетапний підхід і корекція способу життя для досягнення і збереження бажаного результату. У шкірі повинні відбутися якісні зміни, нормалізуватися фізіологічні процеси, щоб привабливий зовнішній вигляд поєднувався з реальним оздоровленням.

Тому процедури для проблемної шкіри у косметолога-дерматолога завжди доповнюються правильним гігієнічним доглядом вдома, використанням спеціальних засобів, які показані конкретному пацієнту, корекцією харчування (при необхідності).

Для пацієнта індивідуально готується спеціальний лікувальний крем, який враховує особливості шкіри. Це унікальна розробка Центру здорової шкіри «Весна-С» - частина ефективної методики по догляду за проблемною шкірою. Крем використовується виключно на проліковану шкіру. Він дозволяє зберегти шкіру здоровою і перешкоджає поверненню висипань. Має виражений бактерицидний ефект і включає в себе індивідуально підібрані компоненти (загоюючі, протизапальні та інші). Продукт відрізняється високою економічністю - за 2 місяці щоденного застосування у наших пацієнтів витрачається не більше 10 грамів засобу.

До та після

Проблемна шкіра
До та після 1 До та після 2

У цієї дівчини була дуже чутлива, дратівлива і аллергічна шкіра.
Курс лікування зайняв до трьох тижнів.

Проблемна шкіра
До та після 3
До та після 4
До та після 5
До та після 6

 

Чому шкіра стає проблемною?

Певні причини провокують порушення в роботі сальних залоз шкіри, в результаті чого сального секрету виділяється більше, ніж необхідно. В розширених порах скупчується шкірне сало, забруднення, мертві клітини епідермісу, а це середовище, є улюбленим місцем проживання різних шкідливих бактерій. Неприємними наслідками цього процесу стають комедони і вугри.

Чому шкіра стає проблемною?

Що призводить до підвищеної активності сальних залоз? Найчастіше причиною є гормональні збої, порушення в роботі внутрішніх органів і систем організму. Погіршувати ситуацію може неправильний догляд, агресивні фактори зовнішнього середовища (висока вологість, спека, перепади температур), стреси, незбалансоване харчування і ін.

Навіть у людини, яка раніше була цілком задоволена зовнішнім виглядом своєї шкіри, під дією внутрішніх (збої в роботі ендокринної системи або шлунково-кишкового тракту, стреси) або зовнішніх (зміна клімату, несприятливі погодні умови) факторів шкіра може стати проблемною.

Грамотне комплексне лікування проблемної шкіри має обов'язково враховувати першопричину негативних змін. Якщо з причиною не працювати, поліпшення в результаті догляду будуть тимчасовими. Тому фахівці Центру здорової шкіри «Весна-С» завжди індивідуально аналізують ситуацію кожного пацієнта і не тільки розробляють програму процедур і підбирають препарати, а й дають рекомендації щодо боротьби з факторами, які спровокували «проблемність» шкіри.

Чи можна виконувати чистку проблемної шкіри?

Пам'ятайте, проводити чистки обличчя при проблемній шкірі повинен тільки косметолог в салоні або клініці. Домашні самостійні чистки можуть бути небезпечними і провокувати погіршення стану, зараження колись здорових ділянок шкіри, загострення запального процесу, що згодом може привести до рубців і шрамів. Частка проблемної шкіри обличчя виконується суворо за показаннями, коли немає гострого запального процесу та інших обмежень. Це лише один з етапів догляду та забезпечити вирішення проблеми чистка не може, щоб оздоровити шкіру і поліпшити її стан потрібно повноцінне комплексне лікування.

Шлях до красивої і здорової шкіри може бути комфортним і безпечним. Почніть його сьогодні – телефонуйте!


Теги: [ лікування проблемної шкіри, проблемна шкіра обличчя лікування, лікування проблемної шкіри обличчя ]

Наші спеціалісти

Соломійчук Наталя

Соломійчук Наталя

Косметолог-дерматолог,
стаж 26 років

Сичова Валентина

Сичова Валентина

Косметолог-дерматолог,
стаж 26 років

Лучко Наталя

Лучко Наталя

Косметолог-дерматолог,
стаж 23 роки

Омельченко Лілія

Омельченко Лілія

Косметолог-дерматолог,
стаж 20 років