Весна-С logo

Лікування прищів

може бути ефективним, безпечним і комфортним

Прочитайте це

Прищі, вугрі на обличчі – це проблема, яку ігнорувати неможливо, адже відображення в дзеркалі перестає радувати, а необхідність постійно маскувати недоліки істотно псує настрій. У такій ситуації багато хто роблять дуже велику помилку – пробують позбутися від прищів на обличчі самостійно методом проб і помилок. Це шлях в нікуди. Точніше в протилежному напрямку від здорової і красивої шкіри.

Позбавлення від прищів на обличчі, щоб воно було ефективним, не зашкодило шкірі і здоров'ю в цілому, а також дало стійкі результати, має проходити під керівництвом фахівця. Цей процес потрібно контролювати і при необхідності корегувати.

У Центрі здорової шкіри «Весна-С» нам вдається домагатися прекрасних результатів завдяки тому, що фахівець веде пацієнта від консультації до етапу, коли потрібно тільки зберігати і підтримувати отриманий ефект. Враховуються всі індивідуальні чинники, які можуть вплинути на ефективність лікування прищів на обличчі: стан шкіри, супутні захворювання, причини проблеми, вік, гормональний статус і багато інших. Схема лікування, процедури, методики, препарати, компоненти кремів, масок - все це підбирається для кожного конкретного пацієнта індивідуально.

Наталя Соломійчук

Наталя Соломійчук

косметолог-дерматолог

лікування прищів

Готових універсальних рішень ми не пропонуємо, а розробляємо програму комплексного лікування кожного разу з урахуванням індивідуальних особливостей – саме тому в середньому близько 300 пацієнтів на рік успішно лікують вугрову хворобу, позбавляються від прищів в Центрі «Весна-С».

 • Оригінальна авторська методика

  Оригінальна авторська методика

  Застосовується оригінальна авторська методика, яка вдосконалювалася два десятиліття. Основа методики – пошарове неагресивне відлущування куль дерми, яке супроводжується якісним лікуванням кожного наступного шару. Конкретні лікувальні процедури, препарати та навіть їх компоненти вибираються фахівцями індивідуально.

 • Комплексне лікування

  Комплексне лікування

  Спеціаліст пропонує комплексне лікування, яке включає в себе професійні доглядовы та лікувальні процедури в Центрі, підбір засобів для домашнього догляду, розробку індивідуального лікувального крему для підтримки ефекту, рекомендації з харчування (план-дієта, розписаний по днях) і ін.

 • Величезний позитивний досвід

  Величезний позитивний досвід

  20 років застосування методики в Центрі здорової шкіри «Весна-С» дозволили накопичити величезний позитивний досвід – з деякими результатами наших пацієнтів можна ознайомитися тут.

У чому особливість лікування прищів, вугрів в Центрі здорової шкіри «Весна-С»?

Весна С

Ціни на лікування прищів

Звертайтеся в Центр здорової шкіри «Весна-С». Почніть нове життя, в якому не буде прищів, з чистою і здоровою шкірою!

299 грн Безкоштовно

Первинна консультація

299 грн

Вторинна консультація

1200 грн

Лікування прищів (1 процедура)

До та після

Прищі, демодекс, стафілокок
До та після 1 До та після 2

У цієї дівчини був цілий «букет» внутрішніх і зовнішніх проблем шкіри.
Знадобилося два місяці інтенсивного лікування. Ось уже кілька років вона не звертається до нас - пробема була переможена повністю.

Прищі
До та після 3
До та після 4
До та після 5
До та після 6
До та після 7

 

Що важливо для вас?

Лікування неагресивне і нетравматичне. Тому немає необхідності переживати щодо реабілітаційного періоду – він відсутній повністю. Не доведеться міняти графік, сидіти вдома тижнями, доки шкіра не відновиться (як після лазерних процедур, серединних пілінгів, механічної дермабразії та ін.).

Що важливо для вас?

Індивідуальний підбір всіх препаратів в поєднанні зі щадними лікувальними процедурами робить процес лікування комфортним і безпечним. Ризик побічних ефектів відсутній.

Що важливо для вас?

Ми працюємо не над отриманням швидкого і короткочасного результату, наша мета – домогтися стійких результатів, які пацієнт може самостійно підтримувати за допомогою правильного догляду.

Що важливо для вас?

Ми ведемо пацієнта на всіх етапах лікування, починаючи від первинної консультації, закінчуючи розробкою індивідуальних засобів для збереження результатів.

Що важливо для вас?

Лікування вугрів і прищів в Центрі здорової шкіри «Весна-С» – це планомірний, грамотно спланований, впевнений рух до своєї мети разом з досвідченими фахівцями дерматологами-косметологами. Ми впевнені в вашому результаті, адже за довгі роки застосування методики успіху вдалося досягти вже тисячам пацієнтів!

лікування прищів київ

Перший крок до красивої шкірі максимально простий –

безкоштовна консультація. Ви зможете задавати будь-які ваші запитання, дізнатися про методику і про препарати. Дерматолог-косметолог ретельно аналізує стан шкіри і іншу інформацію про пацієнта. На підставі всіх індивідуальних факторів дерматолог складає план лікування прищів – програму процедур, підбираються лікувальні препарати, косметичні засоби, дієта і т.п.

Важливо розуміти, що сеанс відвідування косметолога буде відрізнятися для різних пацієнтів, адже навіть окремі компоненти сумішей, масок, препаратів фахівець вибирає індивідуально.

Що конкретно буде робити дерматолог для лікування прищів в Центрі «Весна-С»?

Недостатньо пройти лікування від прищів на обличчі в клініці, важливо вживати необхідних заходів в домашніх умовах, щоб закріпити ефект процедур і підтримати його. Шкірі потрібна допомога, і її забезпечує наш лікувальний крем, який ми робимо за унікальною методикою Центру «Весна-С» з урахуванням особливостей шкіри пацієнта. Спеціаліст змінює склад і концентрацію активних компонентів під потреби шкіри. Пацієнти Центру «Весна-С» відзначають економічність крему – протягом 2-місячного використання витрачається в середньому не більше 10 грамів.

Також косметолог може рекомендувати домашній догляд з продуктів перевірених світових брендів. Індивідуальний домашній догляд дасть можливість насолоджуватися своєю оновленою шкірою кожен день, не кажучи про прищі.

лікування прищів ціна

По показанням може виконуватися ручна чистка з розпарюванням на бані з лікарських трав.

Аромапілінг – також унікальна розробка нашого Центру. Особлива суміш з 12 ефірних масел. Ця процедура дає прекрасні результати від прищів, адже дозволяє впливати не тільки на поверхню шкіри, але також на глибокі шари зсередини завдяки здатності молекул ефірних масел проникати в кров'яне русло.

Крім аромапілінга використовуються також інші види пілінгів, склад яких може варіюватися в залежності від потреб шкіри пацієнта.

Виконується лецитинова маска, підібрана для конкретного пацієнта. Завдяки живому лецитину в складі маска має бактерицидну, загоювальну, пом'якшувальну дію. У Центрі маску доповнюють такими лікувальними компонентами, як березове масло, олія насіння дикої моркви, перуанський бальзам та інші.

Мезороллер – пристрій, оснащений мікроскопічними голками, які створюють в шкірі мікропрокол. Ця незначна для шкіри контрольована травма дає потужний стимул процесам відновлення. В результаті клітини активно оновлюються, а також вдається поліпшити проникність шкіри і доставити всередину активні інгредієнти лікувальних і косметичних препаратів, що суттєво підвищує ефективність їх впливу.

Чистка обличчя під час прищів – коли можна її виконувати?

У багатьох людей, що зіткнулися з проблемою прищів, виникає перше бажання – виконати косметичну чистку. Вони помилково вважають, що так проблему можна вирішити. Однак механічне видалення прищів і вугрів не здатне якісно змінити здорової шкіри, відновити фізіологічні процеси в ній, тому результати можуть бути тільки короткочасними. Більш того, чистка обличчя від прищів далеко не завжди доцільна і безпечна. Тому виконувати будь-які процедури, в тому числі і чистку, повинен виключно фахівець, який враховує стан шкіри, показання та протипоказання. Інакше можна посилити запальний процес, спровокувати поширення інфекції, заробити рубці.

лікування прищів київ ціна

Що потрібно робити для профілактики появи прищів на обличчі?

Основні складові профілактики після лікування – правильний гігієнічний догляд, підтримка здорової шкіри за допомогою індивідуально підібраних дерматологом-косметологом лікувальних і косметичних препаратів.

Якщо хочете щоб прищі не з'являлись або не поверталися після лікування, не займайтеся самостійним підбором ліків і косметики. Будь-які процедури повинні бути призначені фахівцем. Найчастіше саме самолікування призводить до сумних наслідків.

Не останню роль у розвитку патогенної флори відіграє харчування, тому дерматолог-косметолог Центру здорової шкіри «Весна-С» також дає пацієнтам рекомендації щодо харчування і ще на етапі лікування підбирає індивідуальну дієту, розписує її буквально по днях.

Зараз можна знайти багато суперечливої інформації про зв'язок харчування і розвитку вугрової хвороби, але дослідження і наш багаторічний досвід, демонструє, що грамотна корекція харчування сприяє збереженню здорової шкіри.

Безумовно, спосіб життя також впливає на стан шкіри. Тому такі заходи, як повноцінний сон, мінімізація стресу, фізична активність, повноцінний відпочинок теж нададуть благотворний вплив на весь організм, що неодмінно позитивно позначиться і на шкірі.

Центр здорової шкіри «Весна-С» тисячі разів доводив, що позбутися від прищів на обличчі можна комфортно і без ризику. Час перестати наносити товсті шари тонального крему, намагаючись приховати висипання. Прийшов час вилікувати прищі на обличчі, відчувати себе впевнено і посміхатися своєму відображенню в дзеркалі!

Теги: [ прищі на бороді лікування, курс лікування прищів, лікування прищів на обличчі, лікування прищів на лиці, лікування прищів, прищі на лиці лікування, комплексне лікування прищів, прищі на обличчі лікування, лікування від прищів, прищі на щоках лікування ]

Наші спеціалісти

Соломійчук Наталя

Соломійчук Наталя

Косметолог-дерматолог,
стаж 26 років

Сичова Валентина

Сичова Валентина

Косметолог-дерматолог,
стаж 26 років

Лучко Наталя

Лучко Наталя

Косметолог-дерматолог,
стаж 23 роки

Омельченко Лілія

Омельченко Лілія

Косметолог-дерматолог,
стаж 20 років