Весна-С logo

Лікування постакне:

поверніть шкірі красу, а собі – впевненість у власній привабливості

Прочитайте це

Акне або вугрова хвороба найчастіше не проходить безслідно. На місці прищів після їх загоєння залишаються сліди постакне, прибрати які дуже непросто. Прояви постакне бувають різними, це і червоно-сині плями, і розширені пори, рубці і шрами, дисхромія або зміни нормальної пігментації шкіри.

Гостра форма вугрової хвороби супроводжується сильним запальним процесом, який суттєво послаблює шкіру, порушується ліпідний баланс, знижуються захисні функції. Для відновлення шкіри, її текстури і тону потрібна професійна допомога – грамотний підбір процедур і засобів для догляду.

У Центрі здорової шкіри «Весна-С» лікують вугрову хворобу і усувають її наслідки (постакне) вже протягом 20 років. Завдяки авторським методикам, що застосовуються в Центрі, у пацієнтів з'являється можливість прибрати постакне без агресивних і ризикованих процедур. Наші пацієнти відновлюють шкіру і повертають їй привабливість комфортно, без необхідності сидіти вдома в період реабілітації.

Наталя Соломійчук

Наталя Соломійчук

косметолог-дерматолог

Які проблеми

з комплексу наслідків акне ми ефективно вирішуємо в Центрі здорової шкіри «Весна-С»

застійні плями (фіолетового, червоно-синього відтінку)

порушення пігментації внаслідок акне (гіпер- і депігментація шкіри)

розширені пори

стійка еритема (виражене почервоніння), розширення капілярів

рубці

зміни текстури шкіри

Лікування постакне

Основа лікування постакне (рубців, плям, дисхромії) в Центрі здорової шкіри «Весна-С» – неагресивне пошарове відлущування з подальшим лікуванням глубокого шару дерми. Програма лікування, косметичні та лікувальні препарати і їх суміші підбираються строго індивідуально. Дерматолог-косметолог враховує тип шкіри, її стан, особливості та здатність до відновлення. Грамотний професійний підхід дозволяє планомірно, крок за кроком рухатися до поставленої мети – красивою гладкої шкіри без слідів постакне.

Ціни на лікування постакне

Звертайтеся в Центр здорової шкіри «Весна-С». Почніть нове життя, в якому не буде постакне, з чистою і здоровою шкірою!

299 грн Безкоштовно

Первинна консультація

299 грн

Вторинна консультація

1200 грн

Лікування постакне (1 процедура)

  • Наші фахівці не просто призначають і проводять лікування, вони ведуть пацієнта від проблеми до її вирішення і допомагають утримати отриманий результат. Індивідуально розробляється програма процедур, підбираються препарати, також фахівець рекомендує домашній догляд і готує лікувальний крем для збереження ефекту.
  • Пацієнти Центру «Весна-С» не випадають з життя під час видалення постакне. Їм не доводиться ховатися вдома, доки обличчя не відновиться після агресивних процедур. Лікування легко можна вписати в будь-який графік.
  • Програма процедур, кожен препарат і компонент підібраний фахівцем під конкретного пацієнта. Такий підхід суттєво підвищує ефективність і скорочує терміни лікування.
  • На відміну від більшості альтернативних методик домогтися кардинальної зміни зовнішнього вигляду шкіри (видалити рубці і шрами постакне, вирівняти рельєф і тон шкіри) вдається максимально комфортно.
  • Це не нова експериментальна методика, результати якої складно спрогнозувати. Ми 20 років застосовуємо і удосконалюємо авторську методику Центру «Весна-С» і накопичили величезний позитивний досвід. Близько 250 пацієнтів вирішують проблему постакне в Центрі щорічно! Відгуки про лікування в Центрі здорової шкіри «Весна-С» ви можете подивитися тут.

Переваги авторської методики видалення постакне на обличчі в Центрі здорової шкіри «Весна-С»

Почати легко! Перший крок – безкоштовна консультація, на якій відбувається діагностика стану шкіри, лікар отримує всю необхідну інформацію, пацієнт задає хвилюючі його питання. Так починається індивідуальна робота, результатом якої стане позбавлення від постакне.

Лікування постакне київ

Що конкретно ми робимо в Центрі здорової шкіри «Весна-С», щоб вирішити проблему постакне?

Косметолог-дерматолог підбирає різні комбінації засобів і активних компонентів, щоб проблема пацієнта була вирішена якомога краще і в мінімальні терміни. Так, для лікування постакне в Центрі ми використовуємо аромапілінг, трав'яні маски, лецитинову маску, мезороллер, водорості.

Спеціаліст кожен раз готує лікувальні та косметичні суміші, які використовуються в процедурі, безпосередньо при пацієнті в залежності від актуальних потреб і змін стану шкіри.

Аромапілінг

Аромапілінг в Центрі «Весна-С» – унікальна процедура, яка може похвалитися чудовими результатами в лікуванні постакне. Рецептура пілінгу – особлива суміш з 12 видів масел, які дозволяють шкірі отримати одразу цілий комплекс речовин, необхідних для її здоров'я: мікроелементи, фруктові кислоти, вітаміни, феноли, дубильні речовини, ферменти та інші. Такий пілінг дає можливість ефективно боротися з постакне (рубцями, плямами), судинними проблемами, пігментацією.

Лецитинова маска-концентрат

Активно застосовується лецитинова маска-концентрат. Дерматолог-косметолог змінює базу і інгредієнти маски, підлаштовуючи її під особливості шкіри пацієнта.

Мезороллер

У програмах з позбавлення від постакне використовується мезороллер в комплексі з концентрованим вітаміном С і розсмоктуючими процедурами. Застосування мезороллера сприяє інтенсивному оновленню шкіри, дає потужний стимул регенераційним процесам, підсилює самостійне вироблення шкірою еластину і колагену, а також дозволяє доставити активні компоненти препаратів в глибші шари шкіри для їх ефективного впливу.

Примітно, що після мезороллера в Центрі «Весна-С» пацієнти не змушені перечікувати вдома етап загоєння шкіри. Період реабілітації відсутній.

Трав'яна маска

Використовується трав'яна маска, що володіє вираженою протизапальною властивістю, в комплексі з аромамаслами, розсмоктуючими засобами, гліколевими пілінгами. Поєднання цих препаратів дає чудовий результат в боротьбі з постакне.

Розсмоктування постакне, вирівнювання тону, усунення рубців – досягнувши цього результату, ми допомагаємо його закріпити і зберегти. З цією метою в Центрі здорової шкіри «Весна-С» розробляється спеціальний лікувальний крем, який враховує специфіку шкіри конкретного пацієнта і допомагає вирішувати саме його завдання. Наш досвід в лікування постакне, відгуки пацієнтів демонструють, що крем має високу ефективність і дуже економний – 10 грамів цілком достатньо для застосування протягом 2 місяців.

Коли я зможу отримати результат?

Безумовно, тривалість лікування дуже індивідуальна. Адже все залежить від початкових даних – стану шкіри, з яким починає працювати дерматолог-косметолог.

Активна регенерація шкіри відбувається протягом 2-4 тижнів. За цей час пацієнт досягає разючої зміни, наступні процедури, спрямовані на «шліфування» результату.

Відгуки наших пацієнтів допоможуть вам отримати уявлення про результативність процедур.

До та після

Постакне
До та після 1
До та після 2
До та після 3
До та після 4
До та після 5
До та після 6

 

Існують різні методики боротьби з постакне: шліфування (процедури дермабразії), а також різні пілінги (хімічні, лазерні, ультразвукові). Суть процедур приблизно однакова – зняття верхніх шарів шкіри, щоб дати потужний стимул до регенерації. В результаті активне відновлення шкіри – формування нових клітин. Такі процедури дозволяють вирівняти рельєф і тон шкіри, усунути пігментні плями.

Тут важливо розуміти один момент: чим глибше вплив (чим глибші шари шкіри зачіпаються), тим агресивніше процедура, тим вона травматичніше, і тим більше часу потрібно на реабілітацію. Так, наприклад, після дермабразії – шліфовки постакне доведеться чекати кілька тижнів, доки пройдуть процеси загоєння шкіри. Термін реабілітації після лазерного пілінгу може становити до півтора місяців.

Серединні пілінги від постакне також вимагають часу (2-3 тижні) на відновлення. При цьому не можна забувати про те, що чимало з подібних процедур вимагають певної підготовки, правильного догляду після і накладають на пацієнта ряд обмежень.

Які існують альтернативи в лікуванні постакне, як вибрати оптимальну методику?

Чому скраби, відлущувальні маски і пілінги при постакне не дають потрібного результату?

Застійні плями, що виникають в результаті акне, утворюються в глибинних шарах дерми, а поверхневі пілінги, маски і скраби працюють в зовнішньому шарі шкіри. Тому ефективність цих засобів в боротьбі з акне досить низька.

У Центрі здорової шкіри «Весна-С» ми пошарово відлущуємо клітини шкіри і проліковуємо глибший шар. Так поступово ми рухаємося до глибокого оздоровлення шкіри. Ми використовуємо не звичайний кислотний пілінг, а аромапілінг на основі особливої суміші аромамасел. Діючі речовини аромапілінга здатні проникати в кров'яне русло і діяти на проблему зсередини – процедура дозволяє ефективно розсмоктувати пошкодження і покращувати еластичність судин.

Лікування постакне ціна

Кращою профілактикою постакне є своєчасне і грамотне лікування вугрової хвороби. Ні в якому разі не можна самостійно в домашніх умовах проводити чистки обличчя при акне – всі подібні маніпуляції строго за показаннями повинен робити фахівець дерматолог-косметолог.

Якщо вже постакне з'явилося, також потрібна професійна допомога і як можна раніше. Пам'ятайте, чим старше проблема постакне (рубці, шрами і т.п.), тим складніше буде від неї позбутися. Та й навіщо терпіти дискомфорт від неестетичного зовнішнього вигляду шкіри, якщо існують методики, які реально здатні безпечно і комфортно повернути особі привабливий вигляд, а шкірі здоров'я?

Як уникнути появи постакне?

У Центрі здорової шкіри «Весна-С» ми завжди пропонуємо комфортний і безпечний шлях до краси шкіри! Скористайтеся всіма можливостями нашої методики, яка довела свою ефективність і стає вирішенням проблеми постакне для понад 250 пацієнтів щорічно!


Теги: [ лікування постакне ціна, лікування постакне київ, постакне лікування ]

Наші спеціалісти

Соломійчук Наталя

Соломійчук Наталя

Косметолог-дерматолог,
стаж 26 років

Сичова Валентина

Сичова Валентина

Косметолог-дерматолог,
стаж 26 років

Лучко Наталя

Лучко Наталя

Косметолог-дерматолог,
стаж 23 роки

Омельченко Лілія

Омельченко Лілія

Косметолог-дерматолог,
стаж 20 років