Весна-С logo

Лікування пігментації:

рівний красивий тон шкіри безпечно і без агресивного впливу

Гіперпігментація представляє естетичну проблему, доставляючи серйозний психологічний дискомфорт - адже так хочеться мати рівний красивий тон шкіри і не приховувати пігментні плями під шаром тональних засобів!

Рівномірний тон шкіри забезпечується тим, що клітини - меланоцити виробляють приблизно однакову кількість пігменту - меланіну. Коли кількість пігменту в клітинах з якихось причин починає різко збільшуватися, зовні це проявляється в нерівномірному забарвленні шкіри - появі ділянок більш темного відтінку, від світло-жовтого, до насиченого темного коричневого.

Меланін може відкладатися на різних рівнях шкіри, а пігментація мати різний вигляд від окремих плям, осередків до розсіяного по всій поверхні більш темного забарвлення.

Не вірите, що позбутися від пігментації можна, не піддаючи шкіру агресивних процедур, без реабілітаційного періоду і болю? У центрі здорової шкіри «Весна-С» ми допомагаємо усунути пігментні плями, вирівняти тон особи і забути про необхідність постійної маскування недоліків. І, що важливо, робимо це комфортно, м'яко і ефективно і без побічних ефектів!

Пігментація може бути викликана різними причинами:

 • надмірний вплив сонячних променів і відсутність надійного захисту
 • недотримання правил відновлення після косметичних процедур
 • наслідки травм шкіри і акне
 • гормональні збої
 • порушення в роботі шлунково-кишкового тракту
 • природні процеси старіння

Позбутися від пігментації можна!

20 років роботи

Протягом 20 років в Центрі здорової шкіри «Весна-С» ми допомагаєм пацієнтам вивести пігментні плями на обличчі завдяки власній оригінальній авторській методиці, яка заснована виключно на комплексному підході до проблеми пігментації. Ми працюємо не тільки над усуненням зовнішніх проявів, але і враховуємо причину підвищеного вироблення пігменту і інші індивідуальні особливості, щоб уникнути повторної появи пігментних плям. Також крім освітлення пігментних плям і вирівнювання тону шкіри індивідуальні програми дозволяють вирішувати супутні завдання, оздоровлювати шкіру.

Спеціальні індивідуальні програми

Спеціальні індивідуальні програми по усуненню пігментних плям в Центрі здорової шкіри «Весна-С», можуть включати в себе різні методики і лікувальні та косметичні препарати: аромапілінг, відбілювання, ліфтинг, зволоження, насичення шкіри киснем, горіховий пілінг, біофітопілінг, багатошарова тканинна космецевтика і інші.

Весна С

Ціни на лікування пігментації

Звертайтеся в Центр здорової шкіри «Весна-С». Почніть нове життя, в якому не буде гіперпігментації, з чистою і здоровою шкірою!

299 грн Безкоштовно

Первинна консультація

299 грн

Вторинна консультація

1200 грн

Лікування пігментації (1 процедура)

До та після

Пігментація
До та після 1
До та після 2
До та після 3
До та після 4

 

З чого почати?

 • Процедури з використанням дермаролера – пристрою для нанесення мікропошкоджень шкіри, які дають потужний стимул регенераційним процесам і дозволяють доставити активні компоненти лікувальних і косметичних препаратів в глибші шари дерми. При цьому в Центрі «Весна-С» застосування дермаролера відбувається за делікатною методикою, що дозволяє повністю позбутися від реабілітаційного періоду.

лікування пігментації

Безкоштовна консультація - можливість дізнатися докладніше про нашу авторською методикою, задати хвилюючі питання, познайомитися з дерматологом-косметологом. На консультації фахівець оцінює стан шкіри, опитує пацієнта, визначає природу пігментних плям і пропонує рішення для конкретної ситуації тільки після ретельного аналізу всієї отриманої інформації. Програма процедур визначається строго індивідуально, з урахуванням причин, ступеня вираженості пігментації, типу шкіри, її загального стану і інших чинників.

Наша методика дозволяє пошарово відшолушувати шари шкіри і якісно проліковувати кожен глибокий шар. Так, поступово, крок за кроком ми усуваємо пігментацію, не піддаючи шкіру агресивним і травмуючим процедурам. А результат більш стійкий, ніж забезпечують звичайні пілінги.

 • Аромапілінг - це унікальна процедура, яка проводиться тільки в нашому Центрі. Ми використовуємо особливу суміш ефірних масел (всього 12 компонентів), кожне з яких відіграє важливу роль. На відміну від впливу інших пілінгів, аромапілінг дає можливість багатовимірного впливу на дерму: не тільки зовні, але і зсередини, адже молекули ефірних масел здатні проникати в кров'яне русло.

 • Застосовуються різні види догляду та лікування, кожен раз все суміші готуються індивідуально при пацієнті, а препарати підбираються з урахуванням потреб і особливостей шкіри.

Вам потрібні причини, щоб почати шлях до своєї цілі - здорової шкірі красивого рівного відтінку?

У Центрі «Весна-С» зроблять цей шлях максимально комфортним і швидким. Ми знаємо, як важливо для вас побачити результат якомога раніше, адже це найкраща мотивація! Але ми також впевнені, що досягнутий ефект потрібно зберегти і закріпити, і в цьому ми теж готові допомогти. Від першої консультації до успішного вирішення цієї проблеми - фахівець буде з вами на кожному етапі.

Вам потрібні причини, щоб почати шлях до своєї цілі - здорової шкірі красивого рівного відтінку?

Пацієнт приходить в Центр на процедури, які виключають травмуючу або агресивну дію на шкіру. Відповідно, після відвідування косметолога-дерматолога пацієнт не позбавляється можливості жити своїм звичайним життям - немає набряклості, яскравої червоності і інших небажаних проявів.

Вам потрібні причини, щоб почати шлях до своєї цілі - здорової шкірі красивого рівного відтінку?

Видалення пігментних плям на обличчі часто пов'язане з високим ризиком побічних ефектів - в Центрі «Весна-С» лікування шкіри відбувається безпечно на основі перевіреної методики, яка застосовується вже протягом 20 років.

Вам потрібні причини, щоб почати шлях до своєї цілі - здорової шкірі красивого рівного відтінку?

Вам не пропонуватимуть рішення, яке спрацювало для когось. Спеціаліст розробить програму, де будуть підібрані процедури і препарати саме для вашої шкіри і вашого конкретного випадку. Застосування кожного компонента обгрунтовано. Тільки так можна добитися високої ефективності в лікуванні пігментації.

Вам потрібні причини, щоб почати шлях до своєї цілі - здорової шкірі красивого рівного відтінку?

Щорічно близько 200 пацієнтів вдається успішно позбутися від небажаної пігментації на обличчі за допомогою оригінальної методики Центру здорової шкіри «Весна-С». Ми завжди готові поділитися їх результатами та відгуками

Коли можна побачити результат?

Як швидко ви отримаєте результат, багато в чому визначається вашою шкірою, особливістю пігментації (причини, глибина залягання, прояв), проте більшість наших пацієнтів через 1-2 тижні комфортного неагресивного лікування вже бачать, що методика відмінно працює. І це надихає!

лікування пігментації київ

Як ефективно боротися з пігментацією?

Як правило, більшість методик щодо усунення пігментації на обличчі спрямовані на відбілювання і відлущування. Пацієнтів лякають можливі побічні ефекти і розчаровує необхідність довго чекати помітних результатів (часто до декількох місяців). І, звичайно ж, ніхто не хоче терпіти біль і тижнями пересиджувати дома період відновлення шкіри після кожної процедури (як, наприклад, після лазерної шліфовки або серединних пілінгів).

Більш того без урахування причин підвищеного вироблення меланіну процедури для видалення пігментних плям на обличчі будуть не особливо ефективні, адже проблема буде повертатися знову.

Стійкі результати будуть спостерігатися, тільки якщо попрацювати з першопричиною гіперпігментації. У Центрі здорової шкіри «Весна-С» фахівці неодмінно враховують фактори, що спровокували появу пігментних плям і пропонують стратегію ефективного лікування.

Чи можна позбутися від пігментних плям на обличчі самостійно в домашніх умовах?

Пігментація може мати різні причини, і пігментні плями, відповідно, відрізняються за своєю природою. Якщо плоскі пігментні плями, такі як веснянки і хлоазма, ви ще можете спробувати відбілити народними методами, то опуклі ущільнені пігментні плями чіпати не варто, оскільки ви можете тільки нашкодити.

Можна знайти багато рецептів по домашньому відбілюванню шкіри обличчя від пігментних плям, заснованих на впливі різних натуральних кислот. Чи доцільно їх застосування? Тут важливо розуміти, на який результат ви розраховуєте. Якщо незначний короткочасний ефект освітлення пігментації можна отримати, то виражених змін добитися не вдасться. Більш того часто можна зустріти рецепти по освітленню пігментних плям, наприклад, на основі спирту. А застосування таких засобів людям з чутливою шкірою протипоказано. У питаннях лікування пігментації краще завжди звертатися до фахівця для консультації. Цей простий крок допоможе уникнути помилок, які потім буде складно і дорого виправляти.

Навіщо витрачати час на те, що працює недостатньо ефективно? Адже проблема пігментації вирішується і це не вимагає ніяких жертв.

Самостійний вибір методів лікування пігментації і препаратів неефективний і, що ще гірше, може бути небезпечним. Ми зустрічалися і з наслідками активних кислотних пілінгів, проведених влітку, і з неправильним застосуванням ретиноїдів і іншими сумними результатами спроб самостійно прибрати пігментацію на обличчі.

Які існують альтернативи в лікуванні пігментних плям на обличчі?

На сьогоднішніх день існує багато різних методик, які обіцяють усунення або освітлення пігментних плям на обличчі.

 • 01

  Однією з найпоширеніших є терапія за допомогою крему з гідрохіноном. Курс тривалий - від 3 місяців до року. Серед недоліків методики - можливість побічних реакцій у вигляді почервоніння шкіри, контактного дерматиту, поява постзапальної пігментації і комедонів.

 • 02

  Косметика на основі ретиноїдів. Їх ефективність багато в чому залежить від форми діючої речовини. Так, наприклад, кращі результати в відбілюванні пігментних плям на обличчі демонструє азелаїнова кислота, проте результати стають видні не раніше ніж через 1-2 місяці, а тривалість повного курсу складає 8 місяців.

 • 03

  Стероїди також застосовуються для відбілювання обличчя від пігментних плям і демонструють швидкий і виражений ефект, проте серйозним недоліком є можливість різних побічних ефектів таких, як акне, атрофія та ін.

 • 04

  Відносно новим засобом, що дозволяє прибрати пігментні плями на обличчі, є коєва кислота. Блокує процес синтезу меланіну. У багатьох країнах вважається безпечною альтернативою гідрохінону. Може викликати контактний дерматит.

 • 05

  З салонних косметичних процедур лідируючі позиції в відбілюванні пігментації займають пілінги. Вони спрямовані на видалення верхніх шарів шкіри і вирівнювання її кольору після етапу відновлення. Тут потрібно враховувати глибину залягання пігменту, щоб домогтися ефективності. Провести процедуру і підібрати безпечний склад може тільки професіонал індивідуально, інакше існує ризик не отримати належного ефекту або заробити нову проблему – постзапальну пігментацію.

 • 06

  Активно застосовуються для усунення пігментації і методи фізичного впливу (дермабразія, фототерапія, лазерне лікування). Ці процедури можуть давати хороші результати, проте ефективність дуже сильно залежить від устаткування і кваліфікації фахівця. Також пацієнтів чекає лікування курсом, а після кожної процедури потрібен певний догляд за шкірою і дотримання обмежень, а також є період реабілітації.

Ми кожен день доводимо, що шлях до здорової і красивої шкіри може бути комфортним. Вирішіть проблеми з пігментацією безпечно і ефективно!

Теги: [ виведення пігментних плям, лікування пігментних плям на обличчі, видалення пігментних плям на обличчі, видалення пігментних плям київ ]

Наші спеціалісти

Соломійчук Наталя

Соломійчук Наталя

Косметолог-дерматолог,
стаж 26 років

Сичова Валентина

Сичова Валентина

Косметолог-дерматолог,
стаж 26 років

Лучко Наталя

Лучко Наталя

Косметолог-дерматолог,
стаж 23 роки

Омельченко Лілія

Омельченко Лілія

Косметолог-дерматолог,
стаж 20 років