Весна-С logo

Лікування демодекозу

позбудьтеся від проблеми без ризику і побічних ефектів - комфортно і ефективно

Прочитайте це

Це той випадок, коли маленькі і непомітні неозброєним поглядом істоти – кліщі демодекс – стають причиною серйозної проблеми. Паразити роду D.brevis або D.folliculorum вражають шкіру обличчя, волосяну частину голови і повіки, коли захисні функції організму послаблюються. Як правило, хронічні захворювання, запальні процеси і призводять до порушення балансу і відкривають шлях до проникнення кліщів в сальні залози і волосяні фолікули. Тому успішне лікування демодекозу завжди комплексне – це робота з усунення самого збудника, відновлення захисних властивостей шкіри, пошук і усунення причини зниження імунітету.

Ми знаємо, що хочеться знайти просте і швидке рішення – намазатися маззю і забути про проблему. На жаль, з демодекозом так впоратися не вийде. Ви ж не хочете погіршити ситуацію або отримати тимчасовий ефект, а після знову починати весь шлях лікування з початку?

Наталя Соломійчук

Наталя Соломійчук

косметолог-дерматолог

лікування демодекозу київ

Ми не будемо пропонувати методи з недоведеною ефективністю,

процедури, що не полегшать, а навпаки ускладнять ваше життя – вимагатимуть сидіти вдома в період реабілітації або на тривалий період змінити спосіб життя. Коли питання стосується здоров'я та зовнішнього вигляду шкіри обличчя, не потрібно йти на ризик – грамотне, індивідуально сплановане, планомірне лікування – вірний шлях до потрібного результату.

 • Хороша новина

  Хороша новина

  Це захворювання лікується, і ми в Центрі здорової шкіри «Весна-С» успішно рятуємо пацієнтів від цієї проблеми вже протягом 20 років. Ми точно знаємо, які засоби працюють, у нас розроблені ефективні методики і схеми, і ми в будь-якому випадку знайдемо рішення і для вашої ситуації.

 • Погана новина

  Погана новина

  Для усунення демодекодеза потрібен час, допомога фахівців і певна дисциплінованість пацієнта. Курс лікування в Центрі потрібно буде доповнити домашнім доглядом, корекцією способу життя.

Ціни на лікування демодекозу

Звертайтеся в Центр здорової шкіри «Весна-С». Почніть нове життя, в якому не буде демодекозу, з чистою і здоровою шкірою!

299 грн Безкоштовно

Первинна консультація

299 грн

Вторинна консультація

1200 грн

Лікування демодекозу (1 процедура)

лікування демодекозу ціна

Симптоми демодекозу на обличчі

 • свербіж, що посилюється ввечері і вночі (що викликано підвищенням активності кліща в цей час доби)
 • вугровий висип
 • лущення шкіри
 • гнійники і виразки на шкірі
 • зміни текстури шкіри – горбистість
 • сірий відтінок шкіри обличчя
 • блиск шкіри
 • припухлість, набряклість

Симптоми демодекозу схожі на прояв багатьох інших шкірних захворювань, тому не може бути й мови про самостійну постановку діагнозу. Більш того, діагностика демодекозу виконується за допомогою простого і безболісного тесту – зіскрібка. Коли наявність паразитів підтвердилося, значить, пора починати з ними боротьбу. І однозначно не варто витрачати час і кошти на експерименти, неперевірені методики і лікування по форумам або рекомендаціями знайомих.

Немає сенсу ризикувати – адже мова йде про ваше обличчя – коли є доступний комфортний метод лікування з доведеною ефективністю.

Як ми лікуємо демодекодез в Центрі здорової шкіри «Весна-С»?

Застосовується оригінальна методика лікування підшкірного кліща на обличчі, яка грунтується на 20-річному досвіді успішного вирішення цієї проблеми демодекодеза. Ми вирішуємо одразу кілька завдань: боремося з підшкірним кліщем - знижуємо його концентрацію до допустимого рівня, нормалізуємо процеси вироблення себума (шкірного сала), відновлюємо шкіру, її рН, захисні властивості, домагаємось усунення нерівностей (бугристости), повертаємо шкірі привабливий зовнішній вигляд і обов'язково працюємо над утриманням і закріпленням отриманих результатів. Даємо детальні рекомендації по догляду за шкірою, розповідаємо, як скорегувати спосіб життя, щоб проблема демодекоза була вирішена максимально швидко і більше не поверталася.

До та після

Акне, демодекс, стафілокок
До та після 1 До та після 2

Де тільки не намагався лікуватися цей молодий чоловік - дійшло навіть до «бабок».
Нам довелося провести інтенсивний курс лікування. Для вирішення проблеми знадобилося три місяці.

Прищі, демодекс, стафілокок
До та після 3 До та після 4

У цієї дівчини був цілий «букет» внутрішніх і зовнішніх проблем шкіри.
Знадобилося два місяці інтенсивного лікування. Ось уже кілька років вона не звертається до нас - пробема була переможена повністю.

Демодекоз
До та після 5 До та після 6

Ця дівчина прийшла до нас з демодекозом.
Знадобилося півтора місяці, щоб привести її обличчя до нормального стану.

Демодекс
До та після 7
До та після 8
До та після 9
До та після 10
До та після 11
До та після 12
До та після 13

 

позбавлення від демодекса

Перший крок на шляху позбавлення від демодекса –

безкоштовна консультація дерматолога-косметолога в Центрі здорової шкіри «Весна-С» в Києві. На консультації фахівець оцінить стан шкіри, поставить низку питань, визначить оптимальну стратегію лікування.

Ви зможете дізнатися все, що вас цікавить щодо процесу лікування, розпитати про методику і засоби, розвіяти сумніви, переконатися в професіоналізмі косметологів.

Спеціаліст розповість, з чого почати вирішення проблеми, які заходи необхідно вжити, щоб усунути першопричину демодекозу. Лікар індивідуально порекомендує дієту, розпише її детально по днях, адже це важлива частина досягнення потрібного результату.

Які конкретно процедури і засоби застосовуються в процесі лікування демодекса на обличчі в Центрі здорової шкіри «Весна-С»?

Кожен прийом косметолога буде побудований індивідуально і буде відрізнятися для різних пацієнтів. Використовуються різні пропорції лікувальних компонентів, різні препарати, почерговість застосування засобів. Тут грає роль багато факторів: тип шкіри, ступінь занедбаності захворювання, тяжкість перебігу демодекозу і інші.

Важливо не тільки досягти результату, але і закріпити і зберегти його. Ми дбаємо і про домашній догляд – фахівець індивідуально (з урахуванням типу шкіри, її стану, вираженості проблем і багатьох інших чинників) розробляє для пацієнта лікувальний крем . Унікальна рецептура дозволяє не відмовлятися від водних процедур, не знижуючи ефективності лікування demodex.

Крім індивідуально приготовлених лікувальних препаратів можуть використовуватися продукти професійної косметики для проблемної шкіри. Ми завжди вибираємо засоби кращих брендів, які довели свою ефективність.

Починається сеанс з чищення обличчя з попередніми використанням трав'яної бані на основі лікарських рослин. Потім по черзі накладаються 3-4 маски, тривалість дії кожної 20-30 хвилин, а також застосовуються і інші препарати.

Основою більшості є Лецитинова маска, про яку ви можете дізнатися докладніше тут. Вона володіє унікальними властивостями, а завдяки додаванню в неї спеціальних компонентів надає прекрасне бактерицидну, протівопаразітное, протизапальну, загоює вплив.

З метою боротьби з гіперкератозом і для зниження концентрації підшкірного кліща застосовується гель з саліциловою кислотою низької концентрації, маски з сіркою, пілінг з фруктовими кислотами, молочною та саліциловою кислотами.

Лецитинова маска і сірчана суспензія дають можливість впоратися з демодексом і відрегулювати процеси вироблення шкірного сала.

В якості розсмоктуючої терапії і для відновлення шкіри, її рН балансу застосовується особлива трав'яна маска, препарати на основі водоростей, а також унікальний аромапілінг.

лікування демодекозу київ ціна

Чому варто віддати перевагу цій методиці?

Методика лікування відточена до дрібниць, перевірена часом, отриманий величезний досвід застосування, прогнозовані результати.

Економічно обгрунтований вибір – в порівнянні з іншими методиками результати досягаються з меншими витратами.

Видимі симптоми демодекодеза вдається усунути вже через 2-3 тижні, і це без обмеження на водні процедури.

Лікування проходить абсолютно комфортно. Не потрібно терпіти біль. Немає ризику побічних ефектів. Тому методика не має вікових обмежень і може застосовуватися підлітками.

Лікування легко підлаштувати під будь-який графік, після процедур немає ніяких небажаних ефектів, і не потрібно періоду відновлення.

Це один із пріоритетних напрямків роботи Центру – в питаннях ефективного лікування демодекозу наші фахівці – справжні експерти.

Фахівці Центру ведуть пацієнта від консультації до повного позбавлення від проблеми, лікування комплексне, що включає докладну дієту, індивідуальний план процедур, розроблені під пацієнта препарати для підтримки отриманого ефекту.

Питання про демодекоз і відповіді на них

У Центрі здорової шкіри «Весна-С» ви зможете вилікувати демодекодез і повернути шкірі привабливий вигляд максимально швидко, комфортно і без ризику!


Теги: [ кліщ демодекс лікування, лікування демодекозу на обличчі, лікування демодекозу, лікування демодекозу шкіри, демодекоз лікування ]

Наші спеціалісти

Соломійчук Наталя

Соломійчук Наталя

Косметолог-дерматолог,
стаж 26 років

Сичова Валентина

Сичова Валентина

Косметолог-дерматолог,
стаж 26 років

Лучко Наталя

Лучко Наталя

Косметолог-дерматолог,
стаж 23 роки

Омельченко Лілія

Омельченко Лілія

Косметолог-дерматолог,
стаж 20 років