Весна-С logo

Не маскуйте недоліки шкіри - позбудьтеся їх!

Авторська методика лікування вугрів в Центрі здорової шкіри «Весна-С» – ваш шанс позбутися акне без агресивних і болісних процедур

Прочитайте це

Не потрібно думати, що лікування акне обов'язково буде довгим, дорогим і передбачається агресивна дія. У Центрі здорової шкіри «Весна-С» ми вже два десятиліття застосовуємо авторську методику, яка дозволяє позбутися вугрового висипу і його наслідків, повернути шкірі привабливість. Що головне, такий результат досягається безпечно і комфортно.

Акне вимагає обов'язкового лікування в будь-якому віці. Не варто радити підліткам почекати або перерости проблему. Адже акне може залишити на шкірі сліди, від яких буде неймовірно складно позбутися згодом і доведеться витратити багато часу і грошей на те, що можна було виправити простіше і швидше при своєчасному лікуванні. Більш того, прищі виглядають неестетично і впливають на настрій і самооцінку. Відкладати життя на потім – неправильне рішення, особливо коли від проблеми можна позбутися комфортно і без ризику. Чому не використати таку можливість?

Наталя Соломійчук

Наталя Соломійчук

косметолог-дерматолог

Лікування акне

Забудьте про товстий шар тонального крему, не дозволяйте акне отруювати ваше життя, перестаньте думати про недоліки шкіри. Просто почніть рухатися до здорової і красивої шкіри, відкинувши все, що не працює, використовуючи тільки ті засоби, які ефективні саме у вашому випадку.

Ціни на лікування акне

Звертайтеся в Центр здорової шкіри «Весна-С». Почніть нове життя, в якому не буде акне, з чистою і здоровою шкірою!

299 грн Безкоштовно

Первинна консультація

299 грн

Вторинна консультація

1200 грн

Лікування акне (1 процедура)

Лікування вугрового висипу на обличчі, як і будь-якої іншої проблеми зі здоров'ям, потрібно починати з діагностики та визначення індивідуальних потреб шкіри конкретного пацієнта.

Для цього потрібен перший крок – безкоштовна консультація, на якій дерматолог-косметолог оцінює стан шкіри, вираженість проблеми, задає питання щодо здоров'я, способу життя і т.п. Отримавши всю необхідну інформацію про пацієнта, фахівець розробляє програму лікування, підбирає процедури, препарати, компоненти.

Ефективне лікування від вугрового висипу – це завжди строго індивідуальна робота. Неможливо застосовувати до різних людей з різним типом шкіри, формою і ступенем занедбаність захворювання готові однакові схеми і розраховувати на хороший результат.

Фахівці аналізують більше 10 індивідуальних факторів (тип шкіри, вік, причини вугрової хвороби, супутні захворювання та інші), щоб розробити оптимальну процедуру лікування і підібрати необхідні препарати.

Крім процедур в Центрі фахівець рекомендує режим харчування, який допоможе швидше і ефективніше позбутися від акне. Дематолог-косметолог не тільки підбирає домашній догляд з професійних засобів провідних брендів, а й при необхідності, індивідуально готує лікувальний крем, який дозволить закріпити і зберегти ефект професійного лікування вугрового висипу. Це лікувальний препарат для домашнього застосування, який відрізняється прекрасними бактерицидними і загоювальними властивостями. Крем витрачається дуже економно, для двомісячного застосування на ніч вистачає всього 10 грамів засобу.

Що лежить в основі авторської методики Центру здорової шкіри «Весна-С»?

Над чим ми будемо працювати в Центрі здорової шкіри «Весна-С», щоб ви змогли забути про проблему вугрів, акне?

Знімаємо запалення, усуваємо осередки запальних елементів. З цією метою використовується лецитинова маска, сірчана суспензія, виконується чистка (за показаннями).

Над чим ми будемо працювати в Центрі здорової шкіри «Весна-С», щоб ви змогли забути про проблему вугрів, акне?

Нормалізуємо вироблення шкірного сала (себума). Застосовуються спеціальні маски із сіркою, сірчана суспензія, водорості, каолін (високоякісна біла глина).

Над чим ми будемо працювати в Центрі здорової шкіри «Весна-С», щоб ви змогли забути про проблему вугрів, акне?

Усуваємо комедони, відновлюємо текстуру шкіри, зменшуємо пористість. З цією метою виконується неагресивне пошарове відлущування з подальшим лікуванням нижнього шару шкіри. Використовується лецитинова маска, трав'яна маска, аромапілінг (з унікальною рецептурою), сірчана суспензія.

Над чим ми будемо працювати в Центрі здорової шкіри «Весна-С», щоб ви змогли забути про проблему вугрів, акне?

Усуваємо постакне, інфільтрати і рубці. Прекрасні результати демонструє застосування мезороллера в поєднанні з лецитиновою і трав'яною масками, водоростями. Важливо, що за методикою Центру здорової шкіри «Весна-С» мезороллер не робить агресивної травмуючого дії, але при цьому чудово стимулює регенерацію шкіри.

Над чим ми будемо працювати в Центрі здорової шкіри «Весна-С», щоб ви змогли забути про проблему вугрів, акне?

Відновлюємо тургор шкіри і покращуємо його зовнішній вигляд (текстуру, колір) за рахунок посилення мікроциркуляції крові, насичення поживними речовинами, киснем. Приємний «побічний ефект» – ліфтинговий вплив. На цьому етапі застосовується аромапілінг, спеціальні зволожуючі і підсилюючі оксигенацію тканин препарати.

*Лецитинова маска на різних етапах лікування може істотно відрізнятися. Вона служить лише основою, до якої дерматолог-косметолог додає компоненти згідно з потребами в конкретному випадку.

Це повноцінний комплекс, який вирішує всі прояви і наслідки вугрової хвороби. Це всебічна грамотна робота, в результаті якої шкіра оздоровлюється, і відбуваються істотні зміни в його зовнішньому вигляді. Червоні запалені прищі, неестетичний вигляд шкіри – все це дійсно залишається в минулому.

Лікування акне київ

Переваги лікування вугрів в Центрі здорової шкіри «Весна-С»

Лікування не вимагає відмовлятися від звичного способу життя. Не потрібно сидіти вдома і ховати обличчя, як після агресивних травмуючих процедур. Немає некомфортного періоду реабілітації.

Ніяких експериментів, ніяких проб і помилок. Свій час і засоби ви витратите тільки на те, що дійсно ефективно для досягнення результату.

Починаючи від первинної консультації, закінчуючи закріпленням результату – весь шлях до здорової шкірі ви пройдете разом з досвідченим фахівцем.

Методика безпечна, немає побічних ефектів. Ніщо не завадить вам на шляху до здорової і красивої шкіри.

Всі аспекти лікування (процедури, домашній догляд, режим харчування, корекція способу життя) опрацьовуються лікарем-косметологом і підбираються для кожного пацієнта індивідуально. Такий підхід дає потрібний ефект!

Методика заснована на реальному 20-річному досвіді успішного лікування вугрового висипу. Її ефективність підтверджена результатами – понад 300 пацієнтів позбавляються від своїх проблем зі шкірою з її допомогою щорічно! Ознайомтеся з відгуками наших пацієнтів.

До та після

Акне, демодекс, стафілокок
До та після 1 До та після 2

Де тільки не намагався лікуватися цей молодий чоловік - дійшло навіть до «бабок».
Нам довелося провести інтенсивний курс лікування. Для вирішення проблеми знадобилося три місяці.

Акне
До та після 3
До та після 4
До та після 5
До та після 6
До та після 7
До та після 8

 

Як домогтися стійкого результату в лікування вугрової хвороби?

Звичайно, важливо усунути причину проблеми. Правильне харчування та здоровий спосіб життя в цьому дуже допоможуть. Потрібно пройти курс лікування, індивідуально підібраний лікарем в повному обсязі, щоб впливати на всі патологічні процеси і відновити шкіру.

Щоб підтримувати шкіру здоровою і не згадувати про вугрі, потрібно продовжувати про неї правильно дбати: дотримуватися правил догляду та застосовувати лікувальний крем. Цей крем фахівці Центру створюють з урахуванням всіх особливостей шкіри пацієнта, тому він демонструє дійсно високу ефективність.

лікування вугрової хвороби

Клініки або продукти, які обіцяють швидко вилікувати акне, як правило, залишають тільки розчарування. Адже лікування вугрової хвороби – не такий простий процес, за 1-2 процедури від проблеми повністю не позбутися.

У Центрі здорової шкіри «Весна-С» накопичено величезний позитивний досвід у лікуванні вугрового висипу, і ми можемо прогнозувати результати, відштовхуючись від стану шкіри конкретного пацієнта.

Яких результатів я можу очікувати і коли?

Як правило, перші поліпшення стану шкіри видно вже після 3-4 процедури. У випадках, ускладнених демодекозом, стафілококом, стрептококом, результати помітні після 5-6 процедур.

У будь-якому, навіть самому складному випадку, через 1,5-2 місяці ви помітите вже радикальні зміни. І вони будуть стійкими. Щоб краще представляти, якого ефекту ви зможете досягти, ознайомтеся з відгуками про лікування акне наших пацієнтів і подивіться фото результатів.

Як часто мені потрібно буде відвідувати Центр здорової шкіри «Весна-С» при лікуванні вугрового висипу на обличчі?

Курс становить в середньому від 5-6 до 10-12 процедур, в залежності від ситуації конкретного пацієнта. Потім потрібно буде підтримувати результат за допомогою домашнього догляду.

Пам'ятайте!

При неправильному лікуванні акне ви ризикуєте не тільки не позбутися проблеми, а й придбати нові – сліди постакне (синьо-червоні плями, рубці, гіперпігментація), які можуть залишатися на шкірі роками. Тому кращим рішенням завжди є звернення до фахівців і грамотне індивідуально сплановане лікування вугрової хвороби. Також не можна механічно видаляти вугрі самостійно – будь-які чищення повинен робити тільки фахівець в умовах косметологічного кабінету.

Звертайтеся в Центр здорової шкіри «Весна-С». Почніть нове життя, в якому не буде вугрової хвороби, з чистою і здоровою шкірою!


Теги: [ лікування вугрів київ, акне лікування, вугрі лікування, вугрі на обличчі лікування, лікування акне, лікування вугрів, лікування вугрів на лиці, лікування вугрів на обличчі ]

Наші спеціалісти

Соломійчук Наталя

Соломійчук Наталя

Косметолог-дерматолог,
стаж 26 років

Сичова Валентина

Сичова Валентина

Косметолог-дерматолог,
стаж 26 років

Лучко Наталя

Лучко Наталя

Косметолог-дерматолог,
стаж 23 роки

Омельченко Лілія

Омельченко Лілія

Косметолог-дерматолог,
стаж 20 років