Весна-С logo

Хімічна біоревіталізація

насолоджуйтеся гладкою красивою шкірою без болю і реабілітаційного періоду!

Прочитайте це

У Центрі здоров'я шкіри «Весна-С» понад 300 осіб щорічно переконуються, що приваблива шкіра - це зовсім необов'язково результат агресивних і хворобливих процедур. Ми довели, що ефективне рішення косметологічних проблем може бути комфортним, доступним і головне безпечним! Наш підхід заснований на перетворенні, яке відображає внутрішнє здоров'я шкіри, тому досягається дійсно стійкий і виражений ефект.

Хімічна біоревіталізація - це прекрасна альтернатива ін'єкційним методикам, яка володіє такими важливими перевагами:

  • безболісність - так, ми впевнені, що професійні процедури повинні бути комфортними, щоб догляд за собою не супроводжувався негативними емоціями;
  • нетравматичность - процедура хімічної біоревіталізації неагресивна, завдяки чому досягається високий рівень безпеки, відсутні ризики ускладнень і побічні ефекти, характерні для агресивних і ін'єкційних методик;
  • зручність - курс розроблений таким чином, що потрібно від 4 до 7 сеансів з інтервалом в один тиждень; такий догляд легко поєднати з будь-яким навіть найбільш насиченим робочим графіком;
  • відсутність реабілітаційного періоду - після хімічної біоревіталізації за методикою Центру здоров'я шкіри «Весна-С» можна вирушати на важливу зустріч або побачення прямо з кабінету косметолога!
Наталя Соломійчук

Наталя Соломійчук

косметолог-дерматолог

хімічна біоревіталізація

З якими завданнями можна впоратися завдяки хімічній біоревіталізації?

  • акне і постакне
  • пігментація
  • корекція рубців
  • ліфтинг і зменшення зморшок
  • судинні проблеми

Ціни на хімічну біоревіталізацію

Звертайтеся в Центр здорової шкіри «Весна-С». Почніть нове життя з чистою і здоровою шкірою!

299 грн Безкоштовно

Перша консультація

1200 грн

Хімічна біоревіталізація

Процедура поєднує в собі можливості відразу двох ефективних методик: поверхневого хімічного пілінгу і терапії мезороллером. Це два потужних інструменти в косметологічному арсеналі, які прекрасно доповнюють і підсилюють дію один одного.

Суть хімічної біоревіталізації в КОНТРОЛЬОВАНОМУ пошкодженні шкіри з метою її стимуляції і відновлення.

У процедурі використовуються молочний пілінг, який характеризується м'яким щадним впливом і підходить навіть власникам чутливої шкіри. Завдання пілінгу - прибрати верхній шар епідермісу - ороговілі клітини, але зробити це делікатно, без травматизації.

Мезороллер - інструмент, оснащений тоненькими сталевими голками, які створюють в шкірі мікроканали, не руйнуючи її верхній шар. По цим мікроканалам діючі компоненти професійних препаратів можуть потрапляти глибше в дерму, в кров'яне русло і діяти в рази ефективніше, ніж при нанесенні просто на поверхню шкіри.

В результаті точкових мікропошкоджень, спровокованих мезороллером, запускаються природні регенераційні процеси - шкірою інтенсивно виробляється власний колаген та еластин. Так, задіюються внутрішні ресурси самої шкіри, в результаті підтяжка і візуальне омолодження досягається природним чином, і ефект виявляється більш вираженим і стійким, ніж при штучному ін'єкційному введенні колагену.

Препарат з вітаміном С, який використовується в процедурі биоревитализации, - потужне джерело антиоксидантів, необхідних нашій шкірі, щоб зберегти красу і молодість. Завдяки вітаміну С активізуються процеси синтезу колагену. В результаті ефективної роботи вітаміну С (яка забезпечується попередньо проведеної мезоролл-терапією) шкіра набуває свіжий вигляд, вирівнюється її відтінок, освітлюється пігментація, а також зменшуються запалення і подразнення на шкірі.

У чому суть хімічної біоревіталізації?

Всі процедури в Центрі здоров'я шкіри «Весна-С» виконуються медичними фахівцями, кваліфікованими косметологами-дерматологами. Терапія і курс процедур в кожному випадку вибирається індивідуально з урахуванням стану шкіри, вирішуваних завдань, віку - всього фахівець аналізує більше 10 факторів.

хімічна біоревіталізація київ

Важливо, що методики та препарати, що використовуються в процесі хімічної біоревіталізації, підібрані таким чином, що оздоровлення і перетворення шкіри відбувається безболісно.

Як виглядає процедура хімічної біоревіталізації

Перший крок

– підготовка шкіри: очищення за допомогою спеціального засобу з АНА-кислотами в складі ;

Другий крок

– нанесення молочного пілінгу в 1-3 шари на 20 хвилин;

Третій крок

– проведення терапії мезороллером з подальшим нанесенням вітаміну С;

Четвертий крок

– через 20-30 хвилин нанесення лецитинової маски, яка повністю знімає гіперемію (почервоніння) і вирівнює колір обличчя.

Тривалість процедури становить приблизно 2-2,5 години.

Курс складається з 4-7 сеансів з інтервалом один тиждень.

Вже після одного сеансу помітно, наскільки значні зміни відбулися з шкірою: вирівнявся колір, обличчя набуло сяючого відпочилого вигляду, розгладилися дрібні зморшки, зникло запалення, вирівнявся рельєф.

Особливість хімічної біоревіталізації в Центрі здоров'я шкіри «Весна-С» - повна відсутність реабілітаційного періоду. Не доведеться міняти свої плани або сидіти вдома - догляд за шкірою легко вписати в своє повсякденне життя.

Не потрібно нічим жертвувати, шлях до краси може бути безпечним і комфортним. Переконайтеся самі!


Теги: [ біоревіталізація, біоревіталізація ціна, біоревіталізація обличчя, біоревіталізація обличчя ціна ]

Наші спеціалісти

Соломійчук Наталя

Соломійчук Наталя

Косметолог-дерматолог,
стаж 26 років

Сичова Валентина

Сичова Валентина

Косметолог-дерматолог,
стаж 26 років

Лучко Наталя

Лучко Наталя

Косметолог-дерматолог,
стаж 23 роки

Омельченко Лілія

Омельченко Лілія

Косметолог-дерматолог,
стаж 20 років