Весна-С logo

Краса через оздоровлення шкіри

подвійний аромапілінг - авторська методика, яка не має аналогів в Україні

Прочитайте це

Здорова шкіра красива завжди: вона сяє зсередини, радує своєю гладкістю і рівним тоном, на ній немає місця недосконалостей у вигляді вугрового висипу, купероза, пігментних плям і т.п. Саме заради такого результату ми і працюємо в Центрі здорової шкіри «Весна-С».

У нас немає мети дати своїм клієнтам короткочасне рішення, яке постійно потрібно підживлювати професійними процедурами. Основа нашого підходу - привабливість шкіри через оздоровлення. І методика аромапілінга повністю йому відповідає:

  • зовнішній результат досягається через внутрішнє оздоровлення шкіри
  • перетворення відбувається поступово, посилюючись з кожною наступною процедурою
  • досягається дійсно стійкий ефект, який підтримується в домашніх умовах

В Україні методика подвійного аромапілінга застосовується тільки в Центрі здоров'я шкіри «Весна-С». Центром накопичено дійсно великий досвід застосування процедури - більше 20 років!

Наталя Соломійчук

Наталя Соломійчук

косметолог-дерматолог

аромапілінг

У Центрі працюють медичні фахівці, дерматологи-косметологи, які здатні поглянути на будь-які проблеми шкіри комплексно, ефективно працювати з причинами зовнішніх проявів, індивідуально підбирати рішення для кожного пацієнта. Це обґрунтоване, природне і безпечне оздоровлення шкіри!

Ціни на подвійний аромапілінг

Звертайтеся в Центр здорової шкіри «Весна-С». Почніть нове життя з чистою і здоровою шкірою!

299 грн Безкоштовно

Перша консультація

1200 грн

Аромапілінг

Різні види пілінгу активно використовуються в рішенні косметичних проблем. Суть будь-якого з них - очищення шкіри від шару клітин, однак, є суттєві відмінності по глибині дії. Чим глибші шари шкіри зачіпаються в процесі пілінгу, тим кращого візуального ефекту вдається досягти. Але при цьому, чим глибше вплив, тим вище ризики, тим більше списки протипоказань, тим довше триває період відновлення.

Унікальність аромапілінга в тому, що завдяки йому вдається домогтися виражених і стійких позитивних змін (розгладження рельєфу, вирівнювання тону, усунення акне і постакне і т.п.) і при цьому не травмувати шкіру, а значить, уникнути ризиків і необхідності в реабілітаційному періоді.

У процедурі використовуються 100% натуральні аромамасла, що володіють сильним терапевтичним ефектом. Такі масла є потужними природними розчинниками, вони здатні проникати глибоко в кров'яне русло і таким чином впливати на шкіру зсередини, відновлюючи природні біологічні процеси. Основа пілінгу - особлива суміш 12 натуральних ефірних масел, кожне з яких спрямоване на вирішення конкретних завдань шкіри.

Володіючи низькою молекулярною масою, аромамасла потрапляють безпосередньо в дерму, де і відбувається вироблення таких важливих для нашої краси білків, як колаген та еластин, а також гіалуронової кислоти. Завдяки стимуляції синтезу цих речовин досягається ліфтинговий ефект, розгладження рельєфу шкіри.

Аромамасла впливають на стінки судин, зміцнюючи їх, в результаті чого вдається успішно боротися з куперозом. Нормалізація фізіологічних процесів в шкірі завдяки унікальним компонентам аромасуміші дозволяє відрегулювати вироблення шкірного сала, відновити шкіру після перенесеної вугрової хвороби (постакне) і демодекозу.

У чому суть методики аромапілінга?

Відео процедури

Ціни на аромапілінг

З якими завданнями дозволяє впоратися аромапілінг?

  • лікування вугрового висипу
  • усунення закупорки сальних залоз, відновлення нормального відокремлення шкірного сала
  • усунення пігментних плям
  • лікування куперозу
  • усунення слідів постакне

Аромапілінг - прекрасна альтернатива хімічним пілінгам, позбавлена таких недоліків, як опіки, пошкодження здорової тканини, освіта неестетичного кірочок (струпов) - наслідків, які нерідко супроводжують хімічні пілінги. При цьому ефект аромапілінга більш стійкий, ніж у інших видів пілінгів.

Унікальна ефективність аромапілінга досягається не тільки в результаті відлущування шарів шкіри, але і завдяки якісному лікуванню кожного глибокого шару. Таким чином, кожна наступна процедура аромапілінга дозволяє домогтися все більш глибокого впливу. Поступово, без травматизації і абсолютно безболісно досягається перетворення шкіри.


аромапілінг ціна

Перші результати аромапілінга видно буквально відразу після сеансу. Вам не доведеться гадати, чи працює методика, і довго чекати виконання обіцянок косметологів. З кожною наступною процедурою результат закріплюється і стає більш вираженим, більш того аромапілінг має пролонговану дію, а значить ефект продовжує посилюватися якийсь час після закінчення курсу.

Що собою являє процедура аромапілінга?

Важливо, що процес лікування шкіри не супроводжується болем і негативними емоціями. Пацієнт розслаблений і насолоджується доглядом за собою.

аромапілінг київ

Перший етап -

підготовка шкіри. Виконання бактерицидної маски на 20 хвилин.

Другий етап -

«гаряча хвиля». Виконується пілінг з базовим маслом і аромасуміші.

Третій етап -

«холодна хвиля». Виконується пілінг з аромасуміші іншого складу на основі гелю.

Четвертий етап -

лецитинова маска з індивідуально підібраним впливом на 20 хвилин.

Тривалість сеансу - 2,5 години.

Важлива перевага - дуже комфортний курс процедур, який дозволяє без проблем вписати лікування шкіри в будь-який графік. Рекомендується курс з 5-6 процедур, які проводяться один раз на тиждень.

Якісна турбота про вашу шкіру - це завдання професіоналів! Записуйтеся на безкоштовну консультацію дерматолога-косметолога, знайдіть свій власний шлях до красивої і здорової шкіри!


Теги: [ аромапілінг київ, арома пілінг ціна, аромапілінг обличчя ]

Наші спеціалісти

Соломійчук Наталя

Соломійчук Наталя

Косметолог-дерматолог,
стаж 26 років

Сичова Валентина

Сичова Валентина

Косметолог-дерматолог,
стаж 26 років

Лучко Наталя

Лучко Наталя

Косметолог-дерматолог,
стаж 23 роки

Омельченко Лілія

Омельченко Лілія

Косметолог-дерматолог,
стаж 20 років