Як підібрати крем для проблемної шкіри

Як підібрати крем для проблемної шкіри

Секреты красоты Клеопатры

Підібрати крем для шкіри – взагалі не просте завдання, а вже крем для проблемної шкіри тим більше. Стільки зараз різних кремів! Поки всі їх перебереш, щоб свій знайти, розоритися можна! Звичайно, найкращий вихід звернутися до фахівця. Тут мова не йде про засіб, який вирішить проблеми власниць проблемної шкіри. Йдеться тільки про необхідний мінімальний догляд. Звичайно потрібно більше уваги до себе, ніж фінансових вкладень. Якого-небудь єдиного крему для проблемної шкіри не існує. Проблемна шкіра з різними висипаннями (демодекс, стрептокок, стафілокок, вугри) вимагає комплексного лікування – як зовнішнього, так внутрішнього – і вирішити цю проблему може тільки фахівець.

Як підібрати крем?

Вибрати крем за типом шкіри – це можна зробити і самостійно. Приходячи в магазин за косметичними засобами, ми стикаємось з тим, що на кожній коробці написано, для якої саме шкіри підходить той чи інший засіб:

  • Суха шкіра. До складу крему повинні входити колаген, гіалуренова кислота, еластин.
  • Жирна шкіра. Шукайте в складі крему цинк саліцилову кислоту, екстракт ромашки та календули, деревій.
  • Комбінована шкіра. У цьому випадку до складу крему повинні входити протизапальні засоби – ромашка, шавлія, подорожник.

Тональний крем для проблемної шкіри

Не думайте, що маскування вад – вірний шлях вирішення проблеми. Проблемну шкіру необхідно лікувати, а не ховати під тональним кремом. Тональний крем може спровокувати закупорку пор і появу комедонів.

Наш крем

Найбільш популярне питання до нас: «Якщо ви, як і всі інші, лікуєте проблемну шкіру, то ЧИМ ВИ КРАЩЕ ІНШИХ?»

Так, зараз багато хто займається проблемами шкіри, і навіть отримують непогані результати. Питання, як довго цей результат може утримуватися. Чи не повернеться все назад, «на круги свої», через один два місяці?

У нас є крем для проблемної шкіри, який є оригінальною розробкою салону. Він складається з декількох складових і готується екстемпорально, тобто індивідуально для кожної людини. Залежно від проблеми косметолог включає ці інгредієнти в крем.

Хочу зробити важливе зауваження. Цей крем використовується вже на вилікувану шкіру. Він утримує результат Вашого лікування. За час користування кремом шкіра змінюється, вона «відвикає» викидати весь бруд назовні. Бактерицидний вплив крему настільки сильний, що бактерії навіть не встигають подумати розмножитися. Крім того, він дуже економний, 10-ти г крему достатньо для нанесення на ніч протягом 2-х місяців.

Звісно, одного крему мало. Це не панацея. Крем – важлива, але не єдина складова в боротьбі з проблемною шкірою.

Таким чином, виконуючи певні правила, перша частина яких стосується гігієнічного догляду за шкірою, а друга – правильного харчування і застосовуючи наш лікувальний крем ви досягнете максимальних результатів під час лікування та косметичної корекції проблемної шкіри. *

* Результат залежить від індивідуальних особливостей Вашого організму.