Дієта від прищів

Дієта від прищів

Секреты красоты Клеопатры

Згідно з результатами наукових досліджень, проведених в різних країнах, захворювання, пов'язані з висипанням прищів виявляються значно частіше в країнах, в харчовому раціоні яких переважають м'ясні продукти. Чистіша і здорова шкіра у жителів країн, в раціоні яких переважає рослинна їжа. Звідси висновок: жирна їжа стимулює вироблення андрогенів, які сприяють появі прищів.

Помічено також, що вугрова хвороба у людей схильних до себореї протікає в більш складній формі при зловживанні цукру, шоколаду, кави. Надмірне вживання вуглеводнів стимулює виділення шкірного сала, що сприяє появі прищів. Включіть в дієту кисломолочні продукти, харчові волокна, клітковину. Це благотворно впливатиме на процес травлення, і сприятиме очищенню організму. При складанні свого раціону слід також врахувати, що копченості, соління і смажені продукти будуть провокувати сальну секрецію.

Особливості споживання різних груп продуктів

Майже всі фахівці з дерматології та косметології єдині в думці, що гострота протікання шкірних захворювань знаходиться в прямій залежності від того що ми їмо. Давайте проаналізуємо – чи всі продукти корисні нашій шкірі.Вода

Більш ніж 70% наш організм складається з води. Це основа життєдіяльності нашого організму. Тому пити сиру чисту джерельну воду потрібно якомога більше і кожен день. Стакан сирої холодної води натощах (за 20 хв до сніданку) це благодатний подарунок Вашому організму. Пам'ятайте, що прищі можуть виникати через зневоднення шкіри.

Білий хліб, рис, борошно, макаронні вироби

Ці продукти в основному складаються з вуглеводів. А споживання цукру і вуглеводів в нашому раціоні потрібно звести до мінімуму. Зайві вуглеводи в нашому організмі сприяють закупорці пор, що провокує появу прищів.

Кава, чай, шоколад

Кофеїн, що міститься в цих продуктах, сприяє виділенню гормонів стресу, які в свою чергу провокують висипання прищів. Тому замініть в своєму раціоні чорний чай, на зелений і обмежте споживання солодощів, особливо з кофеїном.

Молочні продукти

Вони повільно перетравлюються, а їх відходи дуже часто виводяться через шкіру. Для нас це погано. А ось кисломолочні продукти навпаки покращать наше травлення і обмін речовин в цілому.

М'ясо птиці, морепродукти

Протеїн цих продуктів стимулює регенерацію шкіри. Це те що треба! А червоне і жирне м'ясо, навпаки, будуть сприяти появі прищів.

Горіхи і насіння

Селен, цинк та інші мікроелементи, які в них містяться, сприятимуть проходженню прищів. Однак зловживання цими продуктами може привести до протилежного результату.

Фрукти та овочі

Щоденне включення в Ваш раціон свіжих овочів і фруктів буде сприяти оздоровленню шлунково-кишкового тракту і очищенню організму в цілому, а значить і наша шкіра буде чистіше. Благодатно вплинуть на обмінні процеси вашої шкіри лимон, імбир, часник.

Харчові принципи краси і молодості?

1. Дуже важливо зберігати нормальну масу тіла. Струнка жінка завжди виглядає молодше і красивіше гладкої.
2. Повністю виключіть запори. Вони псують шкіру, сприяючи появі прищів.

У нас вічно не вистачає часу вчасно спорожнити кишечник, що порушує правильну роботу цього найдовшого органу нашого організму.Токсини з товстого кишечника потрапляють в організм, створюючи додаткове навантаження печінки, яка намагається їх вивести назовні, в тому числі і через шкіру. А це псує наше здоров'я і красу. Виконуйте ці нескладні рекомендації і завжди будете молодими і красивими!*

Підберемо індивідуальну дієту від прищів!

Проблемі індивідуального вибору дієти ми приділяємо належну увагу, тому що результати нашої роботи, краса і чистота вашої шкіри, на 30-40% залежать від правильного харчування. Наші фахівці дадуть Вам індивідуальні рекомендації по очищенню організму, допоможуть підібрати збалансований раціон харчування. Дотримання цієї дієти буде благотворно впливати на чистоту і красу Вашої шкіри, підвищить ефективність лікування проблеми акне .*

*Результат залежить від індивідуальних особливостей Вашого організму.